Anders Zorn etsning

101174

ZORN, Anders (1860-1920): Mina modeller, signerad Zorn, utförd 1916, etsning, 19,7x15, H&H 277 état II

Gulnad

Anders Zorn etsning

Budhistorik (28 bud)
20488
9 600
20490
9 400
20488
9 200
20480
9 000
20480
8 800

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.