Byrå i empirestil

101173

BYRÅ, med stenskiva, empirestil, mahogny, höjd 82, 104x54

Skador, slitage, lagningar

Byrå i empirestil

Budhistorik (8 bud)
20456
20154
2 600
13652
2 400
13648
10180

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.