Karmstol i björk

101167

KARMSTOL, 1800-talets slut, betsad björk

Skador, lagningar

Karmstol i björk

Budhistorik (18 bud)
18911
16082
16082
1 800
11834
1 700
11834
1 300

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.