Primus Mortimer Pettersson

101166

PETTERSSON, Primus Mortimer (1895-1975): Turkisk stad, signerad PMP, akvarell, 31x39

Konst, Måleri

Primus Mortimer Pettersson
Budhistorik (15 bud)
14081
3 600
13504
3 400
13355
3 200
13502
13355
2 800

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.