Tom Krestesen oljemålning

101165

KRESTESEN, Tom (född1927): Demonisk förföljare, signerad och daterad Tom Krestesen -67, olja på pannå, 56x48,5; litografi medföljer

Konst, Måleri

Tom Krestesen oljemålning

Budhistorik (6 bud)
10719
1 700
6487
1 600
10718
1 600
6487
6317

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.