Stolar 1800-tal

101164

STOLAR, 3 st, 1800-tal, furu

Skador, lagningar

Stolar 1800-tal

Budhistorik (17 bud)
18711
1 700
18531
1 600
18183
17946
1 400
17946

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.