Oljemålning lekande barn

101158

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Lekande barn, signerad H Baum, 62x78

Dukskador, lagning

Konst, Måleri

Oljemålning lekande barn

Budhistorik (3 bud)

17552
17181
1 600
7125

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.