Byrå sannolikt NK Triva

101157

BYRÅ, sannolikt NK Triva o design Kerstin Hörlin Holmqvist, otydligt numrerad och daterad 196?, höjd 90, 81x52

Slitage

Byrå sannolikt NK Triva

Budhistorik (16 bud)
16709
16556
16556
1 900
16708
1 800
16556
1 700

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.