Anthonis van Dyck (1800-tal) hans art olja

101155

DYCK, Anthonis van (1800-tal) hans art: Porträtt av ädling, olja på duk, 77x63; dubblerad

duklagning

Konst, Måleri

Budhistorik (45 bud)
18794
36 000
18787
35 000
18787
32 000
18779
31 000
18782
30 000

Slutpris SEK:
36 000
3 517 EUR, 4 115 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.