Orientmatta

101149

ORIENTMATTA, ca 196x130

skador, lagningar

Mattor/Textilier

Orientmatta
Budhistorik (14 bud)
15152
900
14961
850
15085
14961
750
14458
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.