Vas bägare i silver

101140

VAS, BÄGARE, POKAL, mm. ca 29 dlr., silver, varierande format, total vikt ca 1339 g

Sskador, slitage

Silver

Vas bägare i silver
Budhistorik (15 bud)
14239
8 400
19523
8 200
14239
8 000
19520
7 800
14239
7 600

Slutpris SEK:
8 400
821 EUR, 960 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.