Jean Rosengren oljemålning

101139

ROSENGREN, Jean (1894-1965): Skånegård, signerad J. Rosengren , olja på duk, 55x75

Konst, Måleri

Jean Rosengren oljemålning

Budhistorik (2 bud)

15759
8401

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.