Sybord valnöt

101138

SYBORD, 1800-talets slut, valnöt, höjd 78, 57x38

skador, nyckel saknas

Sybord valnöt

Budhistorik (8 bud)
15055
600
15067
600
15055
550
15066
500
15055
450

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.