Kinesiska stekfat

101136

STEKFAT, 2 st, porslin, Kina, undersglasyr blått, längd 30 resp 35,5

enstaka nagg, slitage

Orientaliskt, Porslin

Kinesiska stekfat

Budhistorik (27 bud)
19516
19513
1 900
19286
1 800
19512
1 800
19286
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.