Soffa björk

101133

SOFFA, 1800-tal, björk, längd 197

skador, fanérskador

Mattor/Textilier

Soffa björk

Budhistorik (14 bud)
15387
8397
950
15386
900
8397
850
15385

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.