Sengustaviansk spegel

101131

SPEGEL, sengustaviansk, 1800-tal, förgylld och bemålad, 77x38

Skador och lagningar, bakstycke saknas

Speglar

Sengustaviansk spegel
Budhistorik (11 bud)
17535
17541
750
17535
700
17533
650
17523
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.