Vapen

101120

VAPEN, yataghan, jambyia, sköld, sabelbajonett, slaglåspistol

Skador, slitage

Vapen/Medaljer

Vapen
Budhistorik (14 bud)
30214
2 400
29095
30212
29095
30207
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.