Skåp barock

101111

SKÅP, barock, fanerat med valnöt, träskuren dekor, höjd 224, 223x86, nyckel finns

Smärre skador, ett draghandtag samt lådbotten i en låda saknas, lös listdel medföljer, fanerskador

Skåp barock

Budhistorik (9 bud)
20376
18 000
20374
17 500
19094
11 500
18334
7 200
12606
6 600

Slutpris SEK:
18 000
1 737 EUR, 1 973 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.