Bordslystrar 1800-tal

101107

BORDSLYSTRAR, 1 par, 1800-tal, förgylld mässing och marmor, höjd 49
Proveniens: Königstedts gård, Finland

senare krönflamma

Diverse

Bordslystrar 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
18536
6 600
12453
6 400
11919
6 200
9674
4 800
9398
4 600

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.