Hornby speedboat nr 3

101105

HORNBY RACERBÅT, N:r 3 "Curlew", 1930-tal, plåt, urverksdriven, start/stoppspak, reglerbart roder, längd 42 cm, originalkartong medföljer

Smärre lack- och andra skador, skadad kartong

Leksaker

Hornby speedboat nr 3

Budhistorik (8 bud)
12801
650
10506
600
8665
550
6759
500
7211
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.