Henry Schäf pastell

101099

SCHÄF, Henry (Sverige omkring 1900): efter Nattier: Grevinnan av Orléans kostymerad som Hebe, signerad och daterad H Schäf -07, pastell, 129x96

Ramskador

Konst, Måleri

Henry Schäf pastell

Budhistorik (39 bud)
20355
13 500
19829
13 000
19865
13 000
19829
12 500
19695
12 000

Slutpris SEK:
13 500
1 293 EUR, 1 519 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.