Salongsgrupp i nyrenässans

101098

SALONGSGRUPP, 7 dlr, nyrenässans, hjultrissor, mahogny, soffans längd 148

Slitage, skador

Salongsgrupp i nyrenässans

Budhistorik (12 bud)
19755
19496
750
18825
700
18717
650
18699
600

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.