Bordspendyl kandelabrar i Louis XVI-stil

101089

BORDSPENDYL, KANDELABRAR, 1 par, för 5 ljus vardera, 1800-tal, Louis XVI-stil, förgylld brons, marmor, höjd 49, pendel och nyckel medföljer

Skador, lösa delar medföljer, kompletterade

Klockor/Ur

Budhistorik (4 bud)

11835
12 000
11127
9162
550
7160

Slutpris SEK:
12 000
1 172 EUR, 1 372 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.