Oljemålning Wladyslaw Chmelinsk

101088

CHMIELINSK. Wladyslaw (1911-1979); Hästslädar, signerad W. Chmelinsk, olja på pannå, 17x25

Konst, Måleri

Budhistorik (14 bud)
18749
5 400
18748
5 200
18742
5 000
18740
4 800
18741
4 800

Slutpris SEK:
5 400
528 EUR, 617 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.