Oljewmålning Wladyslaw Chmelinski

101086

CHMIELINSK. Wladyslaw (1911-1979); Bymotiv med hästvagnar, signerad W. Chmelinsk, olja på pannå, 17x25

Konst, Måleri

Budhistorik (12 bud)
18307
18306
3 800
18305
3 600
18304
3 400
18284
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.