Oljemålning, 1800-tal

101084

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Kustbild med fiskare, olja på duk, 40x60

färgbortfall, lagningar

Konst, Måleri

Oljemålning, 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
18688
18687
1 300
18459
12450
9283

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.