Brickbord

101074

BRICKBORD med mässingbricka, 1900-tal, Indopersik, höjd 63, 75x49

Smärre slitage

Brickbord

Budhistorik (14 bud)
9771
2 400
15886
9771
15878
1 900
9771
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.