Gunnar Thoren oljemålning

101061

THOREN, Gunnar (född 1931): Kustvy i månsken, signerad Thorén, olja på pannå, 11x22
:Proveniens Anders Tornberg Collection

Konst, Måleri

Gunnar Thoren oljemålning

Budhistorik (4 bud)

11844
450
12884
11844
8866

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.