Trågsoffa sengustaviansk

101058

TRÅGSOFFA, 1800-tal, sengustaviansk, vitmålad, längd 187

senare bemålad, slitage

Trågsoffa sengustaviansk
Budhistorik (47 bud)
18703
13 100
18701
12 600
18701
12 500
18693
12 100
18692
11 600

Slutpris SEK:
13 100
1 319 EUR, 1 499 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.