Stolar Ulriksdals slott

101052

STOLAR, 1 par, sk. stegstolar, 1900-tal, vitmålade, etikettmärkta Gustaf VI Adolf u 85 (Ulriksdals slott) samt G A L 422 (kronprins Gustav Adolf och kronprinsessan Louise)

slitage och skador, sadelgjord lös på en stol

Stolar Ulriksdals slott

Budhistorik (27 bud)
18204
6 000
18666
5 800
18204
5 600
18658
5 400
18204
5 200

Slutpris SEK:
6 000
586 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.