Vilhelm Holmgren oljemålning

101045

HOLMGREN, Vilhelm (1863-1943):"Pont Neuf", monogramsignerad V H, olja på pannå, 21x27, a tergo med text "Pont Neuf Join 1931 á mon cher Leo V Holmgren"

Konst, Måleri

Vilhelm Holmgren oljemålning

Budhistorik (11 bud)
18326
900
16839
850
16315
16315
650
13327
600

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.