Etagebord

101042

ETAGEBORD med hjultrissor, 1800-talets andra hälf, höjd 88, 90x56

Slitage, övre etage med glasskiva

Etagebord

Budhistorik (1 bud)

9261
2011-08-30 17:16:39

2011-09-11 kl 22:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.