Gripsholmsstol

101041

GRIPSHOLMSSTOL, 1900-tal, gråmålad, ek, etikettmärkt Larssons snickeriaffär Mariefred

senare bemålad, tyg med omfattande skador

Gripsholmsstol

Budhistorik (6 bud)
18592
700
6311
650
6311
500
15082
450
6311

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.