Bengt Lindström litografi

101036

LINDSTRÖM, Bengt (född 1925): Figurkomposition, signerad Lindström, 26/99, litografi, 72x51,5

Bengt Lindström litografi
Budhistorik (10 bud)
7583
17126
7583
900
17124
850
7583

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.