Flaskställ England

101032

FLASKSTÄLL, England, 1800-tal, mahogny, höjd 23, 12,5x25

bruksslitage

Ändringar/tillägg
nyckel finns, 3 ej tillhörande flaskor medföljer

Diverse

Flaskställ England
Budhistorik (7 bud)
15792
600
9011
550
7443
500
9010
450
7443

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.