Sybord björkrot

101030

SYBORD, 1800-talets andra hälft, björk och rot höjd 72,38x52

bruksslitage

Ändringar/tillägg
nyckel finns

Sybord björkrot

Budhistorik (7 bud)
18491
550
12638
500
18490
500
12638
450
10958

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.