Lennart Palmquist akvarell

101029

PALMQUIST, Leif (född 1961): "På väg in - på väg ut 1",
signerad och daterad a tergo Leif Palmquist 2006,
akvarell på papper, 56,5x76 cm;
Proveniens: Galleri Charlotte Lund, Stockholm

Konst, Måleri

Lennart Palmquist akvarell
Budhistorik (9 bud)
10459
700
19628
650
10459
600
19627
550
10459
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.