Herbert Gentry färglitografi

101027

GENTRY, Herbert (född 1919): Figurer, signerad Herbert Gentry, 82/150, färglitografi, 42x29

Herbert Gentry färglitografi
Budhistorik (3 bud)

20340
20011
10333

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.