Robert Benson blandteknik

101025

BENSON, Robert (född 1939): "Dumlekola och Engelsk konfekt", signerad och daterad R B 1976, blandteknik, 64x93

Konst, Måleri

Robert Benson blandteknik
Budhistorik (1 bud)

10323
2011-09-02 20:49:24

2011-09-13 kl 20:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.