Marianne Ågren oljemålning

101024

ÅGREN, Marianne (Född 1943): "Skånska gäss", signerad Marianne Ågren, olja på duk, 83x86

Konst, Måleri

Marianne Ågren oljemålning

Budhistorik (5 bud)
18997
1 700
15919
1 600
15089
8429
1 300
7427
500

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.