Oidentifierad konstnär (1900-tal) olja

101023

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal) Vintergranar, monogramsignerad och daterad AT 1901, duk uppklistrad på pannå, 31x37

dukskador i marginalen

Konst, Måleri

Budhistorik (22 bud)
17247
2 800
18543
2 600
17247
2 400
18542
17247

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.