Åke Jönsson skulptur

101017

JÖNSSON, Åke (f. 1921) tillskriven: Moder Justitia, brons, signerad och numrerad Åke Jönsson 10-475, höjd 36

Konst, Skulptur

Åke Jönsson skulptur

Budhistorik (42 bud)
19459
19 000
19456
18 500
19455
18 000
19454
17 500
19454
16 500

Slutpris SEK:
19 000
1 820 EUR, 2 138 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.