Olle Bonniér oljemålning

101016

BONNIÉR, Olle (född 1925): Komposition,
signerad och daterad Bonniér -59, olja på duk, 58x77;
PROVENIENS: Docent Bengt Thomassons samling

Ramskador

Konst, Måleri

Olle Bonniér oljemålning

Budhistorik (15 bud)
20299
9 800
17954
9 600
17954
9 500
17953
9 400
17952
9 200

Slutpris SEK:
9 800
957 EUR, 1 120 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.