Oidentifierad konstnär (1700/1800-tal) olja

101014

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700/1800-tal) Landskap med kyrka, olja på duk, 36x45

Konst, Måleri

Budhistorik (14 bud)
18642
3 200
18272
18272
2 600
17083
2 400
16904

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.