Oidentifierad konstnär (17/1800-tal) olja

101012

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700/1800-tal) Kor, olja på duk, 46x65

Färgbortfall, dukskador

Konst, Måleri

Budhistorik (6 bud)
8891
1 600
8890
8889
1 300
8873
7782
750

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.