Kjell Andersson, etsning

101011

ANDERSSON, Kjell (född 1937): Komposition, signerad Kjell Andersson -67, etsning, 15x17

Kjell Andersson, etsning
Budhistorik (3 bud)

17464
650
6211
600
6211

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.