Torsten Renqvist etsning

101008

RENQVIST, Torsten (1924-2007): I vatten och på land I, signerad T. Renqvist -60, 47/60, etsning, 39x51

Torsten Renqvist etsning
Budhistorik (7 bud)
15163
600
15448
550
15163
500
15446
450
15163

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.