Oidentifierad konstnär (1900-tal) olja

101007

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal) Porträtt av gosse, olja på duk, 93x56

Konst, Måleri

Budhistorik (11 bud)
18448
4 400
16692
4 200
18447
4 200
16692
18446
3 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.