Spegellampett 1800-tal

101005

SPEGELLAMPETT, för 2 ljus, rokokostil, 1800-tal, skuren dekor, förgylld, 80x32

omarbetad, senare glas

Speglar

Spegellampett 1800-tal
Budhistorik (27 bud)
18573
3 600
18580
3 600
18573
3 400
18571
3 200
18567

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.