Anders Zorn etsning

100988

ZORN, Anders (1860-1920): Ols Maria, 1919, signerad Zorn, etsning, 19x29
LITTERATUR: Hjert&Hjert 167

Anders Zorn etsning

Budhistorik (52 bud)
12529
11 000
12553
10 500
12529
10 000
12547
9 800
12529
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 075 EUR, 1 257 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.